Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

AUTORYZOWANI  INTEGRATORZY  PAKIETU  ASIX   (aktualizacja: 2017-05-17)

 

Nr

Firma

Adres

Kontakt

 

 

 

 

 1

ACE Instal Sp z o.o.

Katowice 

ul. Modelarska 31

40-142 Katowice

Sebastian Różewicz 

 

tel. 603436331

 

sebastian.rozewicz@aceinstal.pl

 2

ADD CONTROL Sp z o.o.

Racibórz

ul. Gajowa 23

Biuro: ul. Stalowa 4

47-400 Racibórz

Adrian Dudek

 

tel. 606954062

tel. (32) 70 00 181

fax (32) 70 00 182

 

office@addcontrol.pl

 3

Biuro Projektowo-Wykonawcze AMINSTAL

Zalasewo 

os. Leśne 66

62-020 Zalasewo

Marcin Frankowski 

 

tel. 509392451

tel. (61) 64 16 946

fax (61) 64 16 946

 

marcin.frankowski@aminstal.pl

 4

Analytics Ltd Sp. z o.o.

Kraków

ul. Chełmońskiego 247

31-348 Kraków

Wojciech Mizerski 

 

kom. 601 533 239

tel. (12) 42 73 166

fax (12) 37 64 064

 

wojciechm@analyticspl.eu

 5

APP Sp. z o.o.

Kraków 

ul. Łowińskiego 7E

31-752 Kraków

Marcin Ślusarczyk

 

tel. 667 887 019

tel. (15) 86 51 181 wew. 75

 

oferty@app-automatyka.pl

6

ARGO Sp. z o.o.

Białystok 

ul. Hetmańska 38

15-727 Białystok

Jan Rakus  

 

tel. (85) 664 55 00

tel. (85) 664 55 09   

    

automatyka@argo.biz.pl

7

ATER Logic Prusinowski Tomporowski Sp. J.  

Olsztyn 

ul. Poznańskiego 14A

10-767 Olsztyn

Tomasz Prusinowski  

 

kom. 505 039 115

   

Tomasz.Prusinowski@aterlogic.pl

8

ATEST - Gaz                               A.M. PACHOLE Spółka Jawna

Gliwice 

ul. Spokojna 3

44-109 Gliwice

Artur Zygor

 

tel. (32) 234 92 70

   

azygor@atest-gaz.com.pl

 9

Automatyka Pomiary Sterowanie

S. A.

Białystok 

ul. A. Mickiewicza 95F
15-257 Białystok 

Andrzej Karaszewski  

 

tel. (85) 748 34 20

fax (85) 748 34 19

   

andrzej.karaszewski@aps.pl

 10

Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o.

Tarnów

33-101 Tarnów
ul. 
Kwiatkowskiego 8

Andrzej Trojanowski

 

tel. (14) 637 48 68

fax. (14) 637 31 69 

 

a.trojanowski@grupaazoty.com

info.automatyka@grupaazoty.com

 11

Biuro Studiów, Projektów i Realizacji "ENERGOPROJEKT-  KATOWICE" S.A.
Pracownia A1

Katowice  

ul. Jesionowa 15
40-159 Katowice

Jerzy Piskorczyk

 

tel: (32) 208 91 30
fax: (32) 259 88 20

kom: 601 49 33 52

 

a1@energoprojekt.com.pl

piskorczyk.jerzy@epk.com.pl

sekretariat@epk.com.pl

 12 ConSolid s.c. M. Widak, P. Dominek

Kraków  

ul. Mieczysława Wrony 15
30-399 Kraków

Mariusz Windak

  

tel./fax (12) 653 20 75

kom. 509 374 623

 

m.windak@consolid.com.pl

 13 CONTROL PROCESS IT Sp. z.o.o.

Bogumiłowice 

ul. Mikołajowice 221 

33-121 Bogumiłowice

Andrzej Gondek

  

tel. (14) 692 29 00

fax (14) 679 61 15

 

andrzej.gondek@controlprocess.pl

 14 ControlTec Sp. z o.o.

Wrocław

ul. Tarnogajska 11-13 

50-512 Wrocław

Dominika Janisz

kom. 512 562 586

tel. (71) 798 49 05

fax (71) 798 49 06

 

dominika.janisz@controltec.com.pl

15

Delta Control Sp. z o.o.
 

Wrocław 

ul. Fabryczna 10 
53-609 Wrocław

Andrzej Węgrzynowski 

 

kom. 0 604 42 68 61 

 

a.wegrzynowski@deltacontrol.pl

 16 "EFEKT - AUTOMATYKA" Sp. z o.o.

Ruda Śląska 

ul. Karola Goduli 36
41-703 Ruda Śląska

Marcin Nawrot

 

tel. (32) 244 58 18

fax (32) 750 50 23


marcin.nawrot@efekt-automatyka.com.pl

info@efekt-automatyka.com.pl
 17 EkoTechnika Grzegorz Grudzień

Świdnik

ul. Kwiatowa 12

21-040 Świdnik

Grzegorz Grudzień

tel./fax (81) 441 70 05

biuro@ekotechnika.pl

18

el Giro s.c. Michał Matlak, Paweł Matlak
 

Tychy 

ul. Borowa 156
43-100 Tychy

Paweł Matlak, Michał Matlak 

 

tel.(32) 218 42 81  

 

www.elgiro.pl

biuro@elgiro.pl

19

ELKO Sp. z o.o.
 

Toruń 

ul. Włocławska 169
87-100 Toruń

Kazimierz Piotrowski 

 

tel. (56) 611 07 00
fax. (56) 651 42 14
 

 

www.elko.pl

elko@elko.pl

kpiotrowski@elko.pl

20

 ELTEL Sp. z o.o.

Katowice

ul. Milowicka 1E
40-312 Katowice

Piotr Flis 

 

tel. (32) 202 78 86
fax. (32) 206 65 76

 

www.eltel.katowice.pl

p.flis@eltel.katowice.pl 

 21 EMITECH Tomasz Świetlik

Grudziądz

ul. Chełmińska 101
86-300 Grudziądz

Tomasz Świetlik

 

kom. 531 700 037
 

www.emitech.net.pl

swietliktomasz@emitech.net.pl 

 22 Enel-Automatyka Sp. z o.o.

Gliwice

ul. Gen. J. Sowińskiego 3
44-101 Gliwice

Sebastian Bojko

kom.: 607 386 320

 

s.bojko@enel-automatyka.pl

biuro@enel-automatyka.pl

 23 Energotest Sp. z o.o. Gliwice

ul. Chorzowska 44B

44-100 Gliwice

Małgorzata Janoszek

Tomasz Szczygieł

 

tel. (32) 270 45 18
fax. (32) 270 45 17

kom.: 666 056 917 

 

Sekretariat@energotest.com.pl

 24 Gajek Engineering Sp. z o.o. Gdańsk

ul. Fiszera 14

80-231 Gdańsk

Paweł Sachnowski

Tomasz Gajek - Prezes zarządu

 

kom.: 602 755 820

tel. (58) 520 31 75
fax. (58) 520 31 76
 

p.sachnowski@geg.pl

 25 Hartimex Sp. z o.o.

Warszawa

Adres siedziby:

ul. Chełmska 31/7

00-724 Warszawa

 

Biała Podlaska

 

Adres korespondencyjny:

ul. Sitnicka 79

21-500 Biała Podlaska

Jacek Harwacki

 

kom. 510 041 026

 

j.harwacki@hartimex.pl

hartimex@hartimex.pl

 26 HYDRO-PARTNER Sp. z o.o.

Leszno 

ul. Gronowska 4a,
64-100 Leszno

Arkadiusz Tymiński - Dyrektor 

 

tel. (65) 525 41 19
fax (65) 525 41 50

kom. 661 921 509  

 

a.tyminski@hydro-partner.pl

 27 IHMS Sp. z o.o.  Białystok

ul. Antoniukowska 8 lok. 6
15-845 Białystok

Dariusz Stolarczyk

 

tel. (85) 874 39 31

kom. 697 518 738

fax: (85) 674 36 76

 

biuro@ihms.pl

dariusz.stolarczyk@ihms.pl

 28 INTESTER Sp. z o.o.

Tuczępy

ul. Dobrów 8A

28-142 Tuczępy

Sławomir Kuraś

 

tel. (15) 813 12 01

fax (15) 813 11 99

kom. 505 173 048

slawomir.kuras@intester.pl

intester@intester.pl

 29 "J.T.C." Spółka Akcyjna

Będzin

ul. Siemońska 25

42-500 Będzin

Robert Gondek

 

tel. (32) 761 73 15

fax (32) 761 73 30

kom. 667 972 200

 

robert.gondek@jtcsa.com.pl

30

"marecki"                                         Marek Daniel Dziarkowski 

Szczecin

ul. Dzwonkowa 12
71-804 Szczecin

Marek Dziarkowski

 

kom. 668 41 58 58  

 

marek.dziarkowski@marecki-akp.com.pl 

biuro@marecki-akp.com.pl

 31

Matex Controls Sp. z o.o. 

Łomianki

ul. Kolejowa 49
05-092 Łomianki

Tomasz Gębusia

 

tel. (22) 499 50 34
fax. (22) 499 50 35 

 

tomasz.gebusia@matexcontrols.pl    biuro@matexcontrols.pl

32

MAWOS Sp. z o.o.
 

Łódź 

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 299/301 

Robert Dembczyk

 

tel. (42) 689 24 00
fax. (42) 689 24 01 

 

www.mawos.com.pl    info@mawos.com.pl

Robert.Dembczyk@mawos.com.pl

33

MCS - SERVICE S.C.

Tychy 

43-100 Tychy
Al. Marszałka Piłsudskiego 12

Aleksander Chrobok 

 

tel. (32) 216 97 10
kom. 602 532 892 

 

mcsserv@poczta.onet.pl

34

MWM Elektro Sp. z o.o.

Lubin

32-540 Trzebinia

ul. Słowackiego 49

Tomasz Ziombrowski

 

tel. (32) 625 87 00
fax.
(32) 625 87 01 

 

info@mwm.com.pl

35

NS Automatyka PPHU Sp. z o.o. 

Nowa Sarzyna 

37-310 Nowa Sarzyna
ul. Leśna 2A

Roman Bartnik 

 

tel. (17) 240 78 64
fax. (17) 240 78 62
 

 

www.nsautomatyka.com.pl
r.bartnik@nsautomatyka.com.pl

36

P.U.P. MEGAM Sp. z o.o.

Gdańsk 

ul. Gronostajowa 4
80-175 Gdańsk

Leszek Rogaczewski 

 

tel.(58) 342 24 69
tel.(58) 343 18 66
kom. 601 61 03 59
 

 

megam@megam.com.pl

 37 PKiMSA Carboautomatyka S.A.

Tychy

ul. Budowlanych 168
43-100 Tychy

Grzegorz Rejek

 

tel.(32) 323 43 31

kom.: 668 180 303
fax (32) 227 48 02 

 

grzegorz.rejek@carbo.com.pl

38

PLC-Control s.c.

Kraków 

31-980 Kraków
ul. Zagłoby 12F

Rafał Podsiadło 

 

tel./fax. (12) 292 42 76

 

www.plccontrol.pl

biuro@plccontrol.pl

rafal.podsiadlo@plccontrol.pl

 39 "Polstage" Sp. z o.o.

Rybnik 

44-292 Rybnik
ul. Gzelska 69c

 

Biuro:

44-100 Gliwice

ul. Kościuszki 1

 

Biuro:

44-200 Rybnik

ul. Energetyków 46

Krzysztof Kruk

kom.: 668 448 968 

office@polstage.pl

krzysztof.kruk@polstage.pl

 

tel. (32) 330 56 60
fax. (32) 330 56 61

 

tel. (32) 432 72 01-3
fax. (32) 432 72 04   

 40

PPHW "PROLOC" Sp. z o.o.

Katowice 

40-834 Katowice
ul. Daszyńskiego 19/1

 

Adres korespondencyjny:

ul. Targowa 5

41-503 Chorzów

Zbigniew Bigewski 

 

tel. (32) 203 68 84
fax (32) 203 68 75

 

zbyszek@proloc.com.pl

 41 PROCOM SYSTEM S.A.

Wrocław 

54-156 Wrocław
ul. Stargardzka 8a

Jeremiasz Rękoś 

 

tel. (71) 776 67 73
fax. (71) 776 67 02

kom.: 782 710 012

 

Jeremiasz.rekos@procomsystem.pl   

42

PW SEMAKO Sp. z o.o.

Łany Wielkie  

ul. Wiejska 40
44-153 Łany Wielkie

Robert Jachimczyk

 

tel. (32) 231 22 41

tel. (32) 231 22 31 wewn. 35

kom.: 600 855 123 

 

rjachimczyk@semako.pl

43

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne SKAMER-ACM Sp. z o.o.

Tarnów 

33-100 Tarnów
ul. Rogoyskiego 26

Bogusław Soprych

b.soprych@skamer.com.pl

 

tel. (14) 63 23 400

fax (14) 63 23 401

 

www.skamer.pl

www.katalogautomatyki.pl
tarnow@skamer.pl

44

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "EVRY" Sp. z o.o.

Lubin 

59-300 Lubin
ul. Nefrytowa 4

Justyna Błażków

j.blazkow@evry.cuprum.pl

 

tel. (76) 742 81 82

fax (76) 742 81 89

45

RNT Sp. z o.o.

Cieszyn 

43-400 Cieszyn
ul. Stawowa 71

Sebastian Sokół 

tel./fax. (33) 85 75 218

 

www.rnt.com.pl
biuro@rnt.com.pl

sebastian@rnt.com.pl

46

SAWIM

W. Błaut-Bonowicz,

M. Łukasiewicz

Spółka Jawna

Strzelce Opolskie 

ul. Sosnowa 7/36b
47-100 Strzelce Opolskie

Michał Łukasiewicz 

 

tel. (77) 463 92 75 

fax (77) 463 92 75 

kom. 509 989 623 

 

info@sawim.com.pl

micluk@sawim.com.pl

47

SEAR GmbH

Rostock 

ul. Hundsburgallee 9c
D-18057 Rostok, Germany

Andreas Holz 

 

tel. +49 381 128 343 14 

fax +49 381 128 342 11 

kom.: +49 172 3200 399 

 

andreas.holz@sear-gmbh.de

info@sear-gmbh.de

48

SENGA s.c.

Kraków     

ul. Mogilska 80
31-546 Kraków

Piotr Tekieli

 

tel. (12) 617 81 14

kom. 663 437 055 

 

senga@senga.com.pl

ptekieli@senga.com.pl

 49

SIMEX Sp. z o.o.

 

Gdańsk     

ul. Wielopole 7
80-556 Gdańsk

Krzysztof Rekowski 

 

tel. (58) 762 07 77

fax. (58) 762 07 70

 

info@simex.com.pl

krzysztofr@simex.com.pl

 50 SUPERSNOW S.A.

Maniowy     

ul. Ks. A. Siudy 11

34-436 Maniowy

Łukasz Knapczyk 

tel. (18) 265 35 55

kom. 791 495 863

kom. 784 636 446

 

lukasz.k@supersnow.pl

51

"TEWES-BIS" Spółka z o.o.
 

Barczewo 

11-010 Barczewo
 ul. Zatorze 24

Grzegorz Modzelewski

 

tel. (89) 537 51 00
fax. (89) 514 98 19
 

 

Grzegorz.Modzelewski@tewesbis.com.pl

firma@tewesbis.com.pl

52

TR Automatyka Sp. z o.o.
 

Warszawa 

02-156 Warszawa
 ul. Lechnicka 14

Andrzej Zieliński

 

tel. (22) 886 10 16
fax. (22) 846 50 37

kom.: 692 448 492

 

biuro@trautomatyka.pl

a.zielinski@trautomatyka.pl

53

uSTER Electronic
 

Bielsko Biała 

ul. Wyzwolenia 59
43-300 Bielsko Biała

Wojciech Polak  

 

tel. (33) 816 57 00
fax.
(33) 815 00 52 

kom.: 602 46 21 94

 

uster@telvinet.pl 

www.usterelectronic.iq.pl

 54 VOLTAR SYSTEM Sp. z o.o.

Tychy

ul. Oświęcimska 82

43-100 Tychy

Robert Uszok

 

tel. (32) 228 12 04

fax (32) 354 01 75

kom. 601 254 115

robert.uszok@voltarsystem.pl

55

Zakład Handlowo-Usługowy VISAT Adam Żołyniak
 

Jarosław

ul. 3-go Maja 8  
37-500 Jarosław

Adam Żołyniak 

 

tel. (16) 621 84 27
fax. (16) 733 70 73

kom.: 608 44 27 20 

 

az@visat.hg.pl

56

Zakład Monitoringu Środowiska i Automatyki MONEKO Sp. z o.o.

Poznań 

60-413 Poznań
ul. Dunajecka 9

Bolesław Rusin  

 

tel/fax.(61) 848 39 27
kom. 0 601 306 740
 

 

biuro@moneko.com.pl

bru@moneko.com.pl

57

Zakład Pomiarów i Automatyki "RASTER" Tomasz Pawlus, Ryszard Pawełek

Tarnów

33-101 Tarnów
ul. 
Hibnera 8

Tomasz Pawlus,

Ryszard Pawełek 

 

tel. (14) 655 69 90

tel. (14) 655 69 89

tel. (14) 627 26 23 

 

raster2@onet.eu

 58

Zakład Systemów Sterowania "STERMATIK" S.J. Piotr Pakuła, Marek Goleń

Gliwice

ul. Nowy Świat 3B/1
44-100 Gliwice

Piotr Pakuła 

tel. (32) 231 29 16

 

pakula@stermatik.com.pl

 59

Zakład Zastosowań Automatyki Marcin Janiszewski

Gostyń

ul. E. Orzeszkowej 19
63-800 Gostyń

Marcin Janiszewski

 

tel. (65) 572 58 27

kom. 603 385 028

 

Marcin@ZZA.com.pl