Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

 

ASKOM Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 13
44-100 Gliwice

Sąd  Rej. w Gliwicach, X Wydz. Gosp. KRS
KRS 0000125971   
NIP  648-00-11-359
Regon  271864348
Kapitał Spółki  158 000,- PLN

tel.  +48 32 30 18 100

fax. +48 32 30 18 101

 

    biuro@askom.pl

    office@askom.pl

  

     PREZES ZARZĄDU
         DYREKTOR

     dr inż. Marian Konsek
     tel. +48 32 30 18 100
     Marian.Konsek@askom.pl

WICEPREZES ZARZĄDU

    DYREKTOR DZIAŁU SYSTEMÓW            

    AUTOMATYKI W ENERGETYCE

 

mgr inż. Marcin Gąsior
tel. +48 32 30 18 150

kom. +48 604 480 952
Marcin.Gasior@askom.pl

       

     DYREKTOR DZIAŁU

         ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

    

     mgr inż. Krzysztof Młynarczyk
     tel. +48 32 30 18 130

     kom. +48 606 393 103
     Krzysztof.Mlynarczyk@askom.pl 

DYREKTOR DZIAŁU

    SPRZEDAŻY I MARKETINGU

 

mgr inż. Tomasz Janiczek
tel. +48 32 30 18 142

kom. +48 604 480 953
Tomasz.Janiczek@askom.pl

 

     DYREKTOR DZIAŁU PRZEMYSŁOWYCH

         SYSTEMÓW IT

    

     mgr inż. Tomasz Cwołek
     tel. +48 32 30 18 195

     kom. +48 696 562 457
     Tomasz.Cwolek@askom.pl 

 DYREKTOR DZIAŁU SYSTEMÓW  

    AUTOMATYKI PRZEMYSŁU

 

mgr inż. Jerzy Szreter
tel. +48 32 30 18 145

kom. +48 608 681 087
Jerzy.Szreter@askom.pl

 

     DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

     mgr Wioletta Biś
     tel. +48 32 30 18 165

     kom. +48 608 587 089
     Wioletta.Bis@askom.pl

DZIAŁ HANDLOWY I ZARZĄDZANIA

    MAJĄTKIEM

    DYSPOZYTOR SERWISU

 

mgr inż. Krystyna Boroń
tel. +48 32 30 18 126

kom. +48 692 478 603
Krystyna.Boron@askom.pl

 

     ASIX

     Inżynier sprzedaży systemu Asix

     mgr inż. Wacław Bylina
     tel. +48 32 30 18 141

     kom. +48 602 330 009
     Waclaw.Bylina@askom.pl

 BIURO OBSŁUGI ZARZĄDU

Renata Michałek
tel. +48 32 30 18 128

kom. +48 795 144 361

Renata.Michalek@askom.pl 

 

     Menedżer projektów SCADA

     mgr inż. Marian Strzałkowski
     tel. +48 32 30 18 152
     kom. +48 606 393 101
     Marian.Strzalkowski@askom.pl

KADRY

mgr inż. Magdalena Duda
tel. +48 32 30 18 125

kom.: +48 795 144 365
kadry@askom.pl 

 

 

     POMOC TECHNICZNA ASIX 

 

     support@askom.pl

     asix@askom.pl

 

 

  KONSULTANT SPRZEDAŻY

      SYSTEMÓW IT 

    

     Tomasz Zarzycki

     kom. +48 885 620 633

     Tomasz.Zarzycki@askom.pl