Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Warstwa graficzna aplikacji

Asix.Evo pozwala łatwo zaprojektować graficzną warstwę aplikacji, dzięki wbudowanemu edytorowi grafik (diagramów) tworzonych w grafice wektorowej (skalowalnych) z dostępną bogatą biblioteką elastycznych obiektów i możliwością swobodnego mieszania z grafiką rastrową. W testowaniu grafik pomocnym jest generator wartości zmiennych (piła, sinus, trójkąt, losowy, prostokąt), który pozwala symulować zmiany wartości pomiarów i testować zachowanie się obiektów w wirtualnych warunkach pracy aplikacji.

Funkcjonalne możliwości aplikacji można rozbudować dzięki skryptom, których edycję umożliwia wbudowany edytor. Pozwala on na łatwe pisanie programów i ich uruchamianiew kontekście aplikacji, zapewniając użyteczne ułatwienia programistyczne: podsuwanie piszącemu listy dostępnych elementów obiektów, kontrolę syntaktyczną kodu i pełną separację wątków, w których wykonywane są skrypty.

Wzorowane na Visual Studio środowisko jest łatwe do opanowania dla nowych i doświadczonych projektantów aplikacji. To wszystko, co do tej pory było trochę rozproszone, skupiliśmy w jednym narzędziu.

Środowisko projektowo-uruchomieniowe aplikacji
Środowisko...