Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Portal/Serwer WWW Asix4Internet

Asix4Internet jest licencją przeznaczoną do instalacji serwera www Asix na komputerze serwera operatorskiego, terminala Asix lub na komputerze z serwerem AsixConnect. Licencja @asix4Internet jest kodowana na wspólnym kluczu z licencjami Asix serwerów, terminali lub AsixConnect. Zezwala na jednoczesne przyłączenie jednego klienta za pomocą przeglądarki internetowej. Licencje @Asix4Internet należy zakupić w liczbie zgodnej z liczbą przewidywanych użytkowników aplikacji. Najnowsze wersje aplikacji Asix.Evo, publikowane na serwerze IIS w technologii XBAP, mogą być teraz 'od ręki' uruchamiane z najnowszych wersji przeglądarek: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera bez konieczności konwersji (wymagane jedynie zainstalowanie i odpowiednie skonfigurowanie darmowego dodatku IE Tab).

Asix4Internet zawiera cały zestaw środków dla organizacji dostępu do danych procesowych z poziomu przeglądarki: EvoNet, AsPortal, AsAlarm, AsTrend.

  • EvoNet – system wykonania aplikacji Asix.Evo w środowisku przeglądarki internetowej, bez koniczności dokonania jakiejkolwiek konwersji. W trybie EvoNet stanowiska przeglądarkowe są funkcjonalnie w pełni równoważne stanowiskom z licencją terminala operatorskiego.
  • AsPortal – Webowy Portal Informacji Procesowych - gotowy do natychmiastowego użycia, pozwala przeglądać w Internecie dane procesowe z dowolnej aplikacji systemu Asix. Portal umożliwia przeglądanie bazy zmiennych, odczyt wartości bieżących, wgląd w listę alarmów aktywnych i alarmów historycznych, prezentację historycznych wartości zmiennych procesowych w układzie tabelarycznym lub w postaci wykresów.
  • AsTrend – wersja przeglądarkowa programu graficznej analizy danych historycznych, o funkcjonalności zgodnej z wersją okienkową systemu Asix, szczególnie wysoko ocenianą przez użytkowników.