Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

AsService

AsService to całkowicie nowy program dedykowany gospodarce remontowej i kontroli zasobów produkcyjnych. To proste w konfiguracji i użyciu narzędzie pozwala rejestrować przy pomocy liczników czasy pracy oraz liczbę załączeń urządzeń na podstawie danych pobieranych z aplikacji Asix. Dzięki temu możliwe jest monitorowanie konieczności wykonania czynności konserwacyjno-remontowych, alarmowanie i raportowanie przekroczeń z tym związanych oraz gromadzenie danych technicznych i ewidencyjnych każdego nadzorowanego urządzenia. Podstawą funkcjonowania modułu AsService jest rejestr urządzeń i maszyn podlegających kontroli. W ramach modułu dostępne są dwa typy instalacji:

  • serwerowa kontrolująca wymagania licencyjne, 
  • kliencka stanowiąca interfejs dostępu do modułu AsService (co ważne: bez ograniczeń na liczbę instalacji klienckich w ramach dowolnej licencji na AsService).

Możliwość skonfigurowania sprzęgu pomiędzy tym modułem a zaprojektowaną w systemie Asix.Evo aplikacją pozwala na dostęp do stanu i danych konfiguracyjnych liczników, danych konfiguracyjnych urządzeń i danych ostatniego resetu licznika bezpośrednio z diagramu aplikacji. Możliwe jest też skonfigurowanie w aplikacji automatycznej generacji bazy definicji alarmów w oparciu o zdarzenia rejestrowane w bazie modułu AsService. Program AsService dostępny jest w dwóch licencjach - patrz: AsService - licencje.