Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Opanowanie podstawowych umiejętności potrzebnych do zaprojektowania i uruchomienia aplikacji umożliwia 4-dniowe szkolenie w siedzibie firmy ASKOM. Każdemu Uczestnikowi zapewniamy do ćwiczeń własny komputer z zainstalowanym Asixem w najnowszej wersji, uczymy jak konstruować aplikację od podstaw. Udostępniamy również naszą wiedzę o różnych nietypowych rozwiązaniach ułatwiających i przyspieszających prace projektowe, dzielimy się znajomością tzw. trików usprawniających konserwację oprogramowania i tworzenie aplikacji. Część informacji przedstawianych podczas szkolenia nie figuruje w żadnym podręczniku. Zdobytą wiedzę i umiejętności Kursanci sprawdzają we własnych, oryginalnych aplikacjach tworzonych podczas kursu.

 Harmonogram szkoleń

    

 • Szkolenia dla projektantów systemu Asix  w roku 2019 zaplanowano w grupach minimum 3 osobowych w  następujących terminach:

  styczeń - 15-18

  luty - 12-15

  marzec - 12-15
  kwiecień 9-12

  maj - 14-17

  czerwiec - 4-7
  wrzesień - 10-13
  październik - 8-11
  listopad - 5-8

  grudzień - 10-13

 • Istnieje możliwość uzgodnienia szkoleń także w dodatkowych terminach .

   

  Prowadzone są również kursy zaawansowane z zakresu obsługi modułu AsBase -  interaktywnego środowiska przeznaczonego do tworzenia i zarządzania aplikacjami opartymi na bazie danych Microsoft SQL i ukierunkowanymi na zastosowania przemysłowe w zakresie zarządzania recepturami, śledzenia przepływu produkcji oraz zarządzania produkcją.

  Warunki takiego kursu należy uzgodnić telefonicznie ..