Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Opanowanie podstawowych umiejętności potrzebnych do zaprojektowania i uruchomienia aplikacji umożliwia 4-dniowe szkolenie w siedzibie firmy ASKOM. Każdemu Uczestnikowi zapewniamy do ćwiczeń własny komputer z zainstalowanym Asixem w najnowszej wersji, uczymy jak konstruować aplikację od podstaw. Udostępniamy również naszą wiedzę o różnych nietypowych rozwiązaniach ułatwiających i przyspieszających prace projektowe, dzielimy się znajomością tzw. trików usprawniających konserwację oprogramowania i tworzenie aplikacji. Część informacji przedstawianych podczas szkolenia nie figuruje w żadnym podręczniku. Zdobytą wiedzę i umiejętności Kursanci sprawdzają we własnych, oryginalnych aplikacjach tworzonych podczas kursu.

 Harmonogram szkoleń

    

 • Szkolenia dla projektantów systemu Asix  w roku 2018 zaplanowano w grupach minimum 3 osobowych w  następujących terminach:

  styczeń - 16-19

  luty - 13-16

  marzec - 13-16
  kwiecień 10-13

  maj - 8-11

  czerwiec - 12-15; 19-22
  wrzesień - 18-21
  październik - 9-12
  listopad - 6-9

  grudzień - 4-7

 • Istnieje możliwość uzgodnienia szkoleń także w dodatkowych terminach .

   

  Prowadzone są również kursy zaawansowane z zakresu obsługi modułu AsBase -  interaktywnego środowiska przeznaczonego do tworzenia i zarządzania aplikacjami opartymi na bazie danych Microsoft SQL i ukierunkowanymi na zastosowania przemysłowe w zakresie zarządzania recepturami, śledzenia przepływu produkcji oraz zarządzania produkcją.

  Warunki takiego kursu należy uzgodnić telefonicznie ..